Regranulaty Granulaty tworzyw - oryginały Dodatki modyfikujące Wypełniacze do tworzyw Dodatki oxodegradowalne Tworzywa biodegradowalne Sadza techniczna Barwniki do tworzyw
Oferta > Sadza techniczna

"Sadza techniczna - znana również jako pigment czarny to jedna z głównych substancji barwiących mająca zastosowanie w przemyśle tworzyw sztucznych. Sadza techniczna jest wykorzystywana do produkcji koncentratów barwiących oraz używana bezpośrednio w postaci pigmentowej do wybarwiania półproduktów jak i produktów końcowych z tworzyw sztucznych."


"Sadza techniczna jest jednym z najtańszych dostępnych na rynku produktów do wybarwiania tworzyw sztucznych. EKOGRANULAT posiada w swojej ofercie sadze techniczne przeznaczone zarówno do produkcji regranulatów, compoundów jak i do wybarwiania finalnych produktów np. doniczek produkcyjnych, kastr budowlanych, folii budowlanych itp."

Oferta EKOGRANULAT obejmuje kilkanaście różnych gatunków sadz pochodzących z Rosji, Ukrainy, USA i Indii. Są to sadze aktywne, granulaowne o dużej sile krycia. Sadza oferowana przez  EKOGRANULAT dostępna jest w papierowych lub polietylenowych workach 25kg.

Najczęściej stosowane w przetwórstwie tworzyw sztucznych sadze to: N220, N330, N550. Wszystkie dostępne są w ofercie EKOGRANULAT.

ewipo.pl Copyright © by Ekogranulat 2009